Naar de inhoud
Endura Performance Center
Overzicht van de tijdelijke trainingsruimte van Endura Performance Center

Performance center in Brecht

Waar herstel, training en prestatie samenkomen

Endura Performance Center is geen praktijk en geen fitness. Het is een centrum waar je kinesist, coach en diëtist in hetzelfde gebouw zitten, naar dezelfde testresultaten kijken en naar hetzelfde doel werken: jouw doel.

Partners & Sponsors

  • NeversecondNEVERSECOND
  • Zone2ZONE2
  • Siro SupplementsSIRO
  • Revive+revive+
  • WalkingPadWalkingPad
  • OleusOLEUS
  • Stox Energy
  • TD SportswearTDSPORTSWEAR
Krachtzone met squat rack en kunstgras in de tijdelijke locatie van Endura Performance Center

Ons definitieve sportcentrum is in aanbouw

Endura Performance Center is momenteel actief vanuit een tijdelijke locatie aan de Ontspanningslaan 2 in Brecht. Achter de schermen werken we volop aan ons definitieve sportcentrum, waar alle disciplines uiteindelijk onder een dak samenkomen.

Tot dan kan je hier al terecht voor kinesitherapie, personal training, groepstraining, coaching, testen en voedingsbegeleiding.

Lees meer over Endura Performance Center

Van klacht naar prestatie

Alle disciplines werken rond dezelfde persoon en hetzelfde doel.

  1. Herstel

    Start met een behandeling bij Endura Fysio.

  2. Kracht

    Bouw opnieuw op bij Endura Strength.

  3. Meten

    Ken je cijfers dankzij Endura Lab.

  4. Presteren

    Word verder begeleid door Endura Coaching en Endura Nutrition.

Resultaten

Atleten die bij Endura Performance Center trainen

  • Alpineskiër Ioannis Bouas
    Alpineskiën

    Ioannis Bouas

    Sterke resultaten in de Franse Alpen, met de Olympische Spelen als stip op de horizon

    Gericht inspannings- en conditietraject voor uithouding, krachtuithouding en prestatieoptimalisatie.

    Ontdek het traject van Ioannis
  • Marathonloopster Axelle Degrave
    Lopen

    Axelle Degrave

    12 minuten van haar marathontijd af, in Barcelona onder de 3u10

    Doelgerichte, stapsgewijze opbouw richting de 3 uur-grens op de Marathon van Antwerpen.

    Ontdek het traject van Axelle
  • Triatleet Mats Bertels
    Triatlon

    Mats Bertels

    3e plaats op de Half Ironman van Venice-Jesolo

    Volledig herwerkte voorbereiding waarin training, belasting en herstel op elkaar zijn afgestemd.

    Ontdek het traject van Mats

Bekijk de andere atleten

Wat atleten zeggen

  • 5 op 5
    In volle voorbereiding van mijn tweede Ironman ben ik overgestapt naar coach Gaëtan en dit leek al snel een goede keuze. Leuke trainingen met mooie progressie waren het resultaat van Gaëtan’s sterke aanpak. Daarnaast is een coach vooral een vertrouwenspersoon waar je alles tegen kan zeggen en meedenkt waar nodig, iets wat hij perfect doet. Een coach die aanvoelt als een vriend met trainingen die telkens een goed gevoel nalaten.
    Aaron Geli
  • 5 op 5
    Sinds 4 maanden train ik bij een nieuwe coach en ik voel écht het verschil. Op korte tijd heb ik mooie stappen gezet. Hij is zelf triatleet, weet dus perfect welke trainingen werken (en welke pijn doen). Alles is persoonlijk, afwisselend en wordt constant bijgestuurd op basis van feedback. In 4 maanden nog geen enkele training twee keer gehad, super motiverend. Heel blij met deze samenwerking.
    Dimi Shurmans
  • 4,5 op 5
    Gaëtan heeft meer dan tien minuten van mijn halve marathon gehaald. Ik sta dagelijks versteld van zijn professionele aanpak die hij meebrengt vanuit zijn eigen kennis en ervaring. Het is zo handig om een coach te hebben die zelf in de topsport zit.
    Julie Block
  • 4 op 5
    Het is onwaarschijnlijk, maar waar. Ik ben door zijn voedingsschema’s en krachttrainingen meer dan 10 kg verloren. Ik kan iedereen iemand zoals hem aanraden.
    Magie Cleassens
  • Wil jij ook zulke resultaten behalen?

    Plan een gratis kennismakingsgesprek

Swipe voor meer reviews

Klaar om te starten?

Plan een afspraak of stel je vraag. We denken graag met je mee over de beste eerste stap.

Neem contact op

Volg Endura Performance Center op Instagram